Jazyková škola Zebra

Jsme jazyková škola Zebra a děláme to, co umíme nejlíp – výuku cizích jazyků. Naše jazykové kurzy vedou zkušení vzdělaní lektoři, pro které je práce koníčkem a kteří dobře vědí, že individuální přístup je základ. Proto učíme jen v menších skupinách 3-5 osob, aby se každý student mohl rychle posouvat dál, sbírat nové vědomosti z cizího jazyka a měl stálou motivaci a touhu se zlepšovat. V neposlední řadě udržujeme stále pohodovou a přátelskou atmosféru, aby nás to v naší jazykové škole všechny bavilo.

Při výuce se zaměřujeme hlavně na konverzaci a schopnost užívat cizí řeč v praxi, to je našim primárním cílem. Dále poskytujeme firemní kurzy po celém Česku, odbornou výuku jazyků, přípravu na zkoušku FCE, individuální kurzy pro intenzivní učení, úřední překlady a tlumočnické služby.

Naše jazyková škola má pobočky v Chrudimi, Kutné Hoře a Kolíně.

Těšíme se na vás!
Vaše Jazyková škola ZEBRA

Co naše jazyková škola nabízí

Jaké jsou výhody naší jazykové školy

Naše historie

  • Naše jazyková škola datuje svou historii od roku 2003, kdy jsme začali vyučovat angličtinu ve firemních jazykových kurzech v Chrudimi. V roce 2006 jsme pak naši činnost rozšířili o jazykové kurzy angličtiny pro veřejnost v malých skupinkách 3 – 5 lidí. V roce 2007 se mezi jazyky vyučované naší jazykovou školou zařadila němčina a v roce 2008 španělština, francouzština a ruština. Od září 2015 otevíráme další pobočky - jazykovou školu Kutná Hora a jazykovou školu Kolín.

  • Kurzy pro veřejnost nabízíme v Chrudimi, Kutné Hoře a Kolíně, firemní výuku zajišťujeme v Chrudimi a okolí, Kutné Hoře, Kolíně, Pardubicích, Hradci Králové, Praze, Brně, Olomouci, Opavě, Ústí nad Orlicí a Svitavách. V současné době disponuje naše jazyková škola týmem 70 lektorů, kteří jsou připraveni poskytovat Vám jazykovou výuku v nejvyšší kvalitě.

Přečtěte si také