Slovo ředitelky

Od chvíle, kdy jsme v našich kurzech přivítali našeho prvního studenta, uplynulo již 10 let. Bylo to v září 2003 v našem prvním firemním kurzu angličtiny. Mám velkou radost, že od tohoto okamžiku neustále rosteme a máme za sebou celou řadu úspěchů. Vděčíme za to našim studentům, kteří nám zůstávají věrní, a nemálo z nich u nás studuje již několikátý jazyk nebo k nám dochází celá rodina. Mnoho našich studentů složilo nejrůznější jazykové zkoušky, získalo díky jazykovým znalostem vysněnou práci nebo pokročilo ve své pracovní kariéře. Většina našich studentů odjíždí nyní na dovolenou s pocitem, že se v cizině konečně domluví, a pro celou řadu našich studentů se výuka stala koníčkem, společenským setkáním nebo relaxací a únikem od každodenních starostí. Našich zákazníků si velice vážíme a veškeré naše konání má za cíl jejich spokojenost. Jelikož jsme zde již 10 let, mohu snad neskromně říci, že jí dosahujeme.

Děkuji všem našim studentům za jejich píli, vstřícnost a věrnost. Jsme zde pro Vás a nadále jsme otevřeni všem Vašim nápadům a návrhům.

Při této příležitosti musím poděkovat našim lektorům, protože to jsou zejména oni, kdo o naše zákazníky každý den pečuje a stává se jejich průvodcem na cestě za znalostí cizího jazyka. Poskytují nejen kvalitní, promyšlenou a efektivní jazykovou výuku, ale také vytváří příjemnou a přátelskou atmosféru, ve které se našim studentům dobře studuje. Poděkování patří i našim koordinátorkám, které usilují o hladkou a příjemnou organizaci a komunikaci se všemi zákazníky a lektory, bez které by naše kurzy nemohly fungovat.

A jelikož ke každému výročí patří rekapitulace, ráda bych se s Vámi podělila o nejdůležitější milníky minulých 10 let:

Do budoucna plánujeme další rozvoj naší jazykové školy a věřím, že při dalším výročí budu moci s radostí říci, že jsme stále na dobré cestě a naši zákazníci jsou nejen bohatší o znalost cizího jazyka, ale také mají příjemný pocit užitečně stráveného času.

Mgr. Soňa Nekvapilová Jaro 2013
Ředitelka a jednatelka